Kamenný obklad pro Váš dům

Dnešní trh nám nabízí neskutečné možnosti, jak udělat ze svého domu království podle našeho přání. Obrovská nabídka nejrůznějších materiálů, prvků a komponentů. Okna, střecha, okapy, zdi, dveře. A to se bavíme jen o venkovních prostorech. A u těch také zůstaneme. Pojďme se podívat na venkovní obklady. Konkrétně na obklady kamenné.

Kámen je krásný přírodní materiál, který skvěle dotvoří celkové vzezření Vašeho domu. Navíc je velmi praktický už díky snadné údržbě. Stone Expert Vám nabízí ty nejkrásnější kamenné obklady, jaké jsou na trhu k dostání. A jedná se o opravdu originální obklady v mnoha barvách a odstínech. Společnost Stone expert se orientuje na pravý přírodní kámen, nemusíte se proto bát umělých napodobenin kamene.

okno

Velmi oblíbeným produktem je Rula – Montana kalibrovaná přizdívka Stoneexpert. Jedná se o přizdívku s tloušťkou 5 až 6 mm. Díky tomu bude každá sebemenší zídka působit mnohem masivnějším a pevnějším dojmem. Její vzhled je velmi rustikální. Střídá se zde více tvarů a velikostí kamenů. Úžasným a krásným dojmem působí také nepravidelné střídání barev, odstínů a tónů. Rula – Montana kalibrovaná přizdívka je dodávána v deskách o délce 20 až 50 cm a šířce 5 až 15 cm. Tloušťka je zhruba 4 až 6 mm. Desky jsou ručně sekané a samozřejmě mrazuvzdorné. Což je samozřejmě v našich klimatických podmínkách nutností.

kamenný obklad

Kromě této konkrétní přizdívky najdete v nabídce Stone Expert také mnoho dalších kamenných obkladů. Tato společnost nabízí kamenné obklady pro exteriéry ve světlých, ale také tmavších tónech. Můžete si také vybrat, zda Vám více vyhovuje pravidelnější a rovnoměrné střídání kamenů, které působí uspořádaně, nebo zda dáváte přednosti efektu nahodilosti. Ať už hledáte cokoli, neváhejte se podívat na nádhernou nabídku Stone Expert. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a obraťte se na nás.