Kvalitní pruty

Feederové pruty jsou velmi kvalitní pruty, které se využívají hojně v rybářství. Můj otec je má taky. Moc se mu na nich líbí jejich systém a taky fakt, jak se lehce používají a taky jak se ryby na něj krásně chytají. Díky tomuto prutu má otec více dobré nálady. Musím říct, že snad ještě nikdy nebyl tak spokojený s rybářskými pruty, jako s těmi feederovými. Já ze začátku na nich nic extra neviděla, ale později jsem si to uvědomila. Jsou opravdu lepší a pevnější než klasické rybářské pruty. Líbí se mi na nich i ta jejich pružnost a síla. Ještě si taky pamatuji, jak jsem začínala rybařit.

U vody je klid, i když někdy dost fouká

Můj otec rybaří snad už od dětství, u nás se to asi dědí. Já ale byla opravdu přesvědčená, že mě se rybařina vyhne, ovšem nebylo to tak. Podle maminky jsem byla na rybolovu už jako malé dvouleté dítě. Prý si maminka s otcem dávali rande u rybaření. No, nepamatuji si to a možná to je dobře. Asi bych cítila tu zimu, která tam pokaždé je. Ano, to je docela velká nevýhoda rybaření. Dost mi vadí studený a silný vítr, který ve většině případů u rybaření je. Jenže něco má vždy do sebe.

Rybařina je klidný a tichý sport

Alespoň jsem si mohla koupit svoje vysněné holínky. Mám své milované vysoké zářivě růžové, které jsem si vždy přála. Moc ráda totiž houbařím a do lesa jsou velmi ideální. Nejde mě přehlédnout, a to se v lese hodí. Pamatuji si totiž, jak jsem se tam jednou jako dítě ztratila. Byla jsem bohužel ve tmavém oblečení a nikdo mě nemohl dobře vidět. Našla mě maminka asi po deseti minutách, jak pláču na pařezu. Byla jsem velmi unavená už chodit, a navíc jsem se bála, tak jsem si sedla a plakala. Naštěstí asi dost nahlas, protože maminka mě našla podle vzlyku. A musím říct, že i ona byla dost v šoku a měla o mě strach. Les je velký a začínalo se stmívat, což by hledání dost stěžovalo. A jak je to tedy s rybařením? I když se tam má nosit zelené či khaki oblečení, tak já si vždy beru veselé a zářivé barvičky. Moc se mi líbí a baví mě to nosit. Navíc jsou i krásně vidět a takže kdybych spadla do ledového rybníka, tak myslím, že mě ihned každý najde. A pokud vás rybaření zajímá, podívejte se sem na náš web.