Proč podstoupit dentální hygienu

Co vůbec obnáší taková dentální hygiena? Možná se vám stalo, že jste od svého zubního lékaře slyšeli, že byste mohli také navštívit dentální hygienu. Nicméně mnoho lidí si pod tímto pojmem ze začátku nedokáže moc představit, i když se stává stále častější záležitostí. Přesto můžeme říci, že s touto dentální hygienou se každý setkává samozřejmě dennodenně, a to před Vaším zrcadlem dvakrát denně. Avšak tam vás stomatolog neposílá, ale myslí profesionálního dentálního hygienika.

Zubař

Dentální hygienu je dobré podstoupit, abychom se více dozvěděli, jak se správně starat o náš chrup, jak předejít komplikacím, jako je například zubní kaz, anebo pomáhá léčit. Ale proč? Vždyť o naše problémy se stará náš stomatolog. To je samozřejmě pravda, ovšem dentální hygienik vám pomáhá s problémy jako je onemocnění parodontu, kde tedy můžeme například zařadit zánět dásní, nebo napomáhá ke zlepšení výživy, tak aby prospívala chrupu. Další nedílnou součástí je samozřejmě ta estetická. Věnuje se totiž bělení zubů, ohlazení zubů, vyleštění zubů nebo například dokáže odstranit pigment, který se nachází u kuřáků nebo nějaký případný zápach z úst. Takže návštěva dentální hygieny je především pro vaše zdraví.

Před a po

Kde můžu tedy navštívit takovou hygienu? Dentální hygiena v Liberci https://www.2kdent.cz/dentalni-hygiena, která se nachází v Liberci, dokáže bezpečně zajistit spokojenost a vyřešení všech vašich požadavků a problémů. Dentální hygienu zde může navštívit stejně jako u zubního lékaře jak malé dítě s právě prořezanými dočasnými zoubky, tak i senioři s protetickými náhradami. Zde se postarají, abyste své pomůcky k čistění zubů, jako je zubní kartáček, zubní pasta, ústní voda nebo například dentální nit, měli na míru vybrány a můžete je zde i rovnou zakoupit za velmi příznivé ceny. Cena této návštěvy je 2 100 Kč, nicméně pokud jej budete absolvovat opakovaně, tak se cena snižuje na 1 300 Kč. Tyto ceny jsou velmi příznivé za to, že se vám postarají o to, abyste se mohli beze strachu usmát.