Charakteristika knížkového obalu na Huawei Y5 2019

Porovnáváte-li tlačítkové telefony bez operačního systému s chytrými telefony s dotykovým displejem, prakticky ihned se zaměříte na technickou bázi, na rozdíl mezi množstvím funkcí a rozsahem možností, jaké jednotlivé přístroje umožňují. Zároveň vás možná napadne významný rozdíl i v konstrukci obalů, kdy u těch tlačítkových mobilů převažují různá zasouvací pouzdra. Je to zcela logické, neboť to vyplývá z jejich tvaru a způsobu obsluhy, jde totiž o to, že tlačítkový telefon ovládáme pouze pomocí jednotlivých kláves, zatímco displej má pouze zobrazovací funkci, naproti tomu dotykový displej chytrého telefonu nabízí mnohem širší možnosti.

knížkové pouzdro

Některým designérům a tvůrcům obalů na chytré mobily zřejmě neuniklo, že takový mobil v ruce připomíná kapesní zápisník, záznamový blok či diář a tak se zamysleli nad tím, co kdyby získal podobný tvar i samotný obal? Tento smělý projekt si získal značnou oblibu veřejnosti a knížkové neboli flipové obaly na Huawei Y5 2019 patří k nejprodávanějším. Co je na nich zajímavého a proč vám je doporučit?

dívka s mobilem

Chrání mobil z každé strany – uvnitř vnějšího obalu se nachází mělká plastová vanička z termoplastického polyuretanu TPU a do ní mobil zapadne naprosto dokonale, a je tím pádem chráněn zezadu i z bočních stran. Ochranu dotykového displeje zabezpečuje odklápěcí přední část.

Pěkně vypadá – co se týče vzhledu, patří knížková pouzdra k nejkrásnějším, což vám umožní brát telefon i na společenské události, jako jsou oslavy, koncerty, svatby nebo promoce, aniž byste tam působili nějaké pozdvižení. Telefon v knížkovém obalu v ruce vypadá přirozeně, podobně jako když mají ženy a dívky v rukou malou kabelku psaníčko.

Je příjemný na dotek a prodyšný – s mobilem v tomto pouzdru se snadno zachází díky příjemnému materiálu – eko-kůži, která je zároveň prodyšná, čímž brání srážení kapek z vodní páry na dotykovém displeji.