Nebankovní hypotéka jako úvěr běžným spotřebitelům

Peníze na nový dům, rekonstrukci, na koupi pozemku, novou kuchyni nebo automobil. To jsou ty lepší případy, kdy potřebuje větší obnos financí. V takových případech přemýšlíme nad dlouhodobou půjčkou. Nejlepší by byla taková, u které máme zajištěný co nejnižší možný úrok. V horších případech potřebujeme peníze na dluhy nebo dokonce exekuce, na vyplacení špatných starších půjček, na oddlužení nebo na to, abychom se dostali z krize. A v těch ostatních potřebujeme peníze na běžné věci nebo na to abychom vyplatili sourozence z nemovitosti. Je toho zkrátka a dobře opravdu hodně, kdy potřebujeme peníze.

peníze

Následuje přemýšlení o půjčce, jenom u přemýšlení to nekončí, ale teprve všechno začíná, protože úvěr nemusíme získat tak snadno, takže je možné, že oslovíte banku a vznikne nějaký zádrhel, například máte záznam v registru a úvěr v takovém případě v bance nezískáte.

Nebankovní hypotéka bez registru je určená běžným lidem, čili se jedná v podstatě o spotřebitelský úvěr. Stejně jako u každého jiného druhu hypotéky i v tomto případě dáváte do zástavy nemovitost ve svém vlastnictví, případně se dá domluvit, že byste dali do zástavy nemovitost takzvané třetí osoby, která nějakou vlastní a vstoupí s vámi do smlouvy a bude jí ručit.

smlouva

A jaké jsou podmínky?

Za nemovitost můžete získat až 70% z její hodnoty. Ta se stanovuje odborným odhadem. Přitom úrok se pohybuje velice nízko, abyste dokázali splátky splácet. Když jsme u těch splátek, tak doba splatnosti celého úvěru může být nastavena až na 30 let.

Žádné poplatky předem se nevybírají. Tyto společnosti navíc tolerují záznamy v registrech, takže i přes drobný záznam můžete neodkladně úvěr získat. Peníze se převádí ihned po podpisu smlouvy, na nic jiného se nečeká. Navíc je vyřízení snadné a velice rychlé, vše probíhá online, takže nemusíte nikam chodit a nečeká vás ani žádné složité papírování nebo dokládání milionu dokumentů a listin.