Hodí se nejen do obývacích pokojů

Vybavit si kvalitně obývací pokoj může být pro valnou část rodin poměrně velkou investicí. Náklady můžete snížit třeba tím, že snížíte své nároky na posezení.

Hodí se nejen do obývacích pokojů

Obývací pokoj je snad v každém bytě nejen místem, kde se odpočívá a relaxuje, ale také jakousi konferenční místnosti, kam si lidé zvou své návštěvy. Z těchto důvodů je důležité, aby tento pokoj byl nejen co možná nejpraktičtější, ale zároveň vypadal i dobře. K tomu slouží hlavně nábytek. Ten obývací, zvláště pak kvalitní, však nebývá příliš levný, právě naopak. Za pár křesel a jednu menší pohovku můžete dát klidně dvacet třicet tisíc, často ale i více. A to nejsou malé peníze ani pro lidi s nadprůměrnými příjmy. Nechcete-li tolik utrácet, ale zároveň se nechcete vzdát reprezentačního charakteru obývacího pokoje, můžete si pořídit místo křesel a pohovky trochu něco jiného.

I na pytlích se dá sedět

Řeč je o sedacím pytli levně, který se dá pořídit za opravdu hezké peníze. V případě, že vám stačí jednoduchá verze bez potisku, počítejte s tím, že zaplatíte cca 1000,- Kč. To je pakatel oproti tomu, kolik stojí standardní křeslo, nemluvě o pohovce. Můžete si tak za pár tisícovek vybavit celý obývací pokoj. A nejen ten, vaky jsou vhodné i pro děti, tak i je můžete koupit i pro ně.

Sedí se na nich dobře

Problém křesel není pouze jejich cena, ale zároveň i jejich ergonomie. Respektive její absence. I když si pořídíte opravdu vysoce kvalitní a také velmi drahé křeslo, je vysoce pravděpodobné, že vás z něj po delší době budou bolet záda. I zjevně pohodlné křeslo tak může mít docela negativní dopad na vaše zdraví. Když ale investujete své peníze do vaku, o svá záda se bát nemusíte. Ty jsou totiž vysoce ergonomické. Proto jsou také vhodné pro děti. Jen musíte vždy kupovat značkové zboží. Imitace za pár korun disponují těmito skvělými vlastnostmi pouze sporadicky.

Sedět se dá i pohodlněji

Voda jim neublíží

Dražším verzím určeným ven voda nijak zásadně neublíží. Jsou totiž vybaveny nepromokavou vrstvou. To však neznamená, že byste je mohli házet do bazénu nebo rybníku. V takovém případě se samozřejmě zničí. Berte ne vědomí, že nejde o nafukovací balóny, ale o sice netradiční, avšak stále nábytek.