Stěhování bytu s vozem z půjčovny dodávek Brno

Stěhování svépomocí? Proč ne, dnes máme k dispozici techniku, o níž se lidem za socialismu mohlo jen zdát.

Nejste závislí na paní Jechové

Film „Kulový blesk“ je natolik známým šlágrem, že by se mohl zapsat do Guinnesovy knihy rekordů, nejen díky megalomanskému nápadu Dr. Radosty alias Rudolfa Hrušínského přestěhovat naráz dvanáct rodin, ale i mnoha zajímavými výroky a zápletkami. Jednou z nich je výrazná komplikace způsobená paní Jechovou, která si na poslední chvíli přestěhování rozmyslí.

kocour v krabici

Nic takového nemusíte řešit, pokud se „neupíšete“ stěhovací firmě a hodláte celou akci zvládnout sami. Stačí vám k tomu pronájem vhodného vozidla, a jestliže vám nevyhovuje termín, nebo celou akci musíte z neodkladných důvodů zrušit, pak není problém rezervaci vozu stornovat bez poplatků.

Půjčovny dodávek počítají s tím, že většina klientů přichází se záměrem využít vozy pro převážení nábytku a dalších velkých kusů břemen, proto se snaží vyjít vstříc a mohou zajistit i potřebné pomůcky, jako jsou vázací kurty a rudl. Většina vozů je uvnitř nákladového prostoru přizpůsobena pro tyto účely a disponuje kovovými úchyty. Vyplatí se ovšem důkladně převážené věci nejen přikurtovat, ale také zabalit bublinkovou a fixační fólií, papírovým kartonem nebo textiliemi či molitanem. Půjčovna by vám v případě poškození interiéru naúčtovala náklady na opravu.

plastová přepravka

Vozidlo vracejte v pořádku

Každá nepříjemnost se musí řešit a tak je lepší jim předcházet. Pronajatý vůz vracejte s plnou nádrží paliva, čistý uvnitř i zvenčí, bez škrábanců, oděrek a deformací karosérie. Na každý defekt se přijde, nespoléhejte na to, že něco zatajíte. K vozidlu přistupujte opatrně, nebuďte zbrklí, a jestliže se zrovna necítíte jej řídit, tuto službu za vás zajistí půjčovna dodávek Brno https://www.maxidodavky.cz/. Odpadnou vám tak největší starosti a nenesete odpovědnost za potíže vzniklé samotným řízením vozidla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup