Darujte zážitek

Hledáte skvělí dárek, kterým byste potěšili své blízké? Nechcete jim dát klasickou věc, která se jim bude válet na poličce v obývacím pokoji. Chcete aby si ho dotyčná osoba užila se svými blízkými a jedinečně se bavil. Není to vůbec těžké darujte zážitek. V dnešní době velice rozšířený způsob obdarování.

billboard-right

Mi pro vás máme v nabídce laser game Praha. Na našich stránkách se můžete podívat, co vše tato hra obnáší. Stručně řečeno se jedná o střílecí hru, kdy jsou proti sobě dva týmy, které se snaží zneškodnit protivníky a to pomocí laserové zbraně do vesty. Ten tým, který má nejvíce zásahu vítězí. Ve hře se můžete těšit na velké napětí, strach, nadšení a akci zasáhnout cíl.

Ke hře je potřeba větší počet lidí. Můžete tvořit dvě větší skupiny nebo dvě menší skupiny. Podle počtu osob je dobré zvolit jednu z našich dvou arén. Labyrint a Aztec. Aztec je vhodnější pro menší skupiny a je tvořena na podmět džungle a aztéckého chrámu. Zatímco Labyrint je určen pro větší skupiny. Aréna je převážně ve tmě a orientace vám bude pokulhávat.

Na výběr máte z jedenácti her. Jsou tu hry jak pro začátečníky tak i pro pokročilé a experty. Některé si přiblížíme více.

  • Například jedna hra pro začátečníky je hra Agenti. Patří mezi oblíbené hry mezi zákazníky a rozhodně si u této hry neodpočinete. Hra se dá hrát v minimálním počtu pěti hráčů, kde nepotřebujete ani druhý tým. Na začátku hry jsou všichni hráči označený modrou barvou a pak náhodně hra vybere agenty, kterým se barva mění na červenou. Cílem hry je co nejdéle vydržet být agentem. Cílem modrých hráčů je zastřelit agenta a tím mu sebrat možnost být dále agentem. Modří hráči střílí pouze po červeném hráči.

  • Další hrou pro začátečníky je například Graffiti. Hra je tvořena pro menší počet osob. V této hře získáváte body za zásah protihráčů, ale i za značkování arény a sbírání bonusů a bodů v aréně. Cílem je nasbírat co nejvíce bodů. Hru jde hrát na tři týmy.

DSC8052

Vouchery vám rádi zašleme na e-mail, takže nikam nemusíte a můžete si na něj nechat vložit vlastní slogan, aby byl dárek originální. Cenu si zvolíte sami a obdarovaný ho může čerpat na víckrát. Darujte zážitek.