Neomezený tarif


Tedy, pokud se snažíte kontrolovat, o kolik jste se dnes připravili peněz, a o kolik tedy tím pádem budete chudší. Někdo si to nehlídá, tedy nekontroluje, prostě zaplatí sumu a jede dál. Přesně takoví zákazníci jsou každým operátorem vítáni.

Ti, kteří se s tím počítají, hledají v historii, komu to provolali nejvíce a komu budou zase v duchu nadávat. Právě ti volali po otevřeném neomezeném paušálu, za který zaplatí určitou částku měsíčně a mohou volat do alelujá. A měli by pokoj. Světe div se, bylo jim vyhověno.
Mobilní telefon iphone

Pravda, má to jistá drobná úskalí, ale to byl nebyl operátor u nás, aby si zase něco nevymyslel. Tak například platba za tento tarif jednotlivcem se zdá jednomu z operátorů málo, a tak to váže minimálně na dvojici. To znamená, že pokud tento tarif chcete, musíte být nejméně dva. Tak smíte zaplatit jen necelé dva tisíce čtyři sta korun. To druhý operátor je tedy v podstatě levnější. Bývalý náměstek ministra průmyslu Marek Ondroušek však míní, že je cena nových balíčků operátora příliš vysoká. Nu, to je ryze otázka pohledu toho, či onoho člověka. Jinak se na to bude dívat poslanec a jinak dělník. Ale tak tomu je vždy a u všeho.

Mistrovský tah se povedl jednomu z operátorů, když daroval data zadarmo k vybraným balíčkům. Lidé byli nadšeni, ale pak se ukázalo, že nabídka má v sobě malinký „neviditelný“ háček. Totiž zpomalení rychlosti internetu v těchto balíčcích až třináctkrát.

Prostě, mele se to jako ve mlýnici, takže pokud opravdu nechcete utrácet, musíte si na hodinku dvě sednout a počítat, které společnosti dát přednost a který balíček zakoupit. Ale pozor.
pověšené peníze

Nese se světem ekonomickým, že se od září tohoto roku, rozuměj rok dva tisíce devatenáct, budou zavádět tarify bez omezení bez jakýchkoli dalších podmínek. Prostě koupíte, zaplatíte, voláte, surfujete. A měli by to tak mít dva operátoři. Ten třetí také, ale přidá se až později. Těšte se na to.