Potisk na spodní prádlo a dárky lze pojmout velkoryse

Žertovné předměty stále patří k oblíbeným tipům na dárky pro naše blízké a dokonce i pro spolupracovníky. Upevňují se tím přátelské vztahy, pokud ovšem lidé mají smysl pro humor. Patří sem i všelijaké potisky oblečení a různých drobností, jako jsou USB disky, hodinky a budíky, ručníky, kalendáře, zápisníky a diáře, pouzdra na mobily atd. Speciálním odvětvím potisků textilu je spodní prádlo.

dámské prádlo

Za spodní prádlo s potiskem se nemusíte stydět

Velkou chybou je, jestliže zájemce o potisk vtrhne do obchodu a požaduje nějaké smyslné a erotické, někdy až vulgární náměty, s nimiž se domnívá, že uspěje. Nespoléhejte na takové naléhání, které odhaluje vaše skryté záměry a raději se zaměřte tak, abyste dotyčnou osobu okouzlili. Jde to i docela obyčejnými bavlněnými dámskými kalhotkami.

Zkuste to s ovocem – to může být vděčné téma na dámských kalhotkách, kde navíc krásně vynikne právě digitální tisk v pestrých barvách. Ovoce totiž umocňuje vzrušení, uvolňuje mysl a podvědomě působí jako afrodiziakum. Vsaďte na jahody, meruňky, třešně, maliny a borůvky – ty vypadají na bílém podkladu dobře, nic nevnucují a jsou lepší volbou než banány nebo okurky, které příliš naznačují váš záměr.

dívka v plavkách

Oblíbená čísla – tentokrát nemáme na mysli číslo jako sexuální akt, ale skutečnou číslici, která přináší štěstí nebo je osobním talismanem. Pro někoho jsou to třeba tři trojky, devítka, osmnáctka, osmička, zkrátka s číslicí v srdíčku, kruhu či mnohoúhelníku jako dárek nic nezkazíte, pokud se ovšem do něj strefíte.

Znamení zvěrokruhu – ta bývají na spodním prádle a dárcích Moje triko velmi často, ale vy je můžete pojmout netradičně, třeba v podobě skutečné fotografie. Snadno to půjde u Berana, Býka, Ryb, Raka, Lva, Štíra, Vah, Blíženců a Panny, trochu problémy můžete mít s Vodnářem, Kozorohem a Střelcem. Znamení také můžete doplnit numerologickou mřížkou a nachystat si při předání dárku odborný výklad.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup