Proč jít na erotickou masáž

Žena je krásná – na ženách je krásný nejen pohyb ladných křivek a vyváženost jednotlivých tělesných proporcí, ale především propojení duše a těla. Je-li v harmonickém souladu, pak je žena nesmírně přitažlivá pro každého, kdo je na podobné úrovni. Zapracujte alespoň trochu sami na sobě, na svých emocích a blokádách ve vašem chování a vystupování a budete si moci plně oddat půvabům masérek, které dovedou rozproudit vášeň i ve zdánlivě zdrženlivém protějšku.

náhrdelník v posteli

Můžete si masérku svobodně zvolit – nikdo vám nebude vnucovat, kterou dívku si máte vybrat, podobně, jako někteří lidé či zájmové skupiny vnucují svůj názor ostatním, volba masérky je zcela ve vaší režii. Všímejte si kromě jejího charismatu a vzhledu také toho, jaké techniky provádí s větší oblibou, a právě ty by vám mohly přinést ještě větší extázi a vzrušení.

hezká dívka

Doteky jsou nesmírně příjemné – dotýkat se povrchu těla je nesmírně příjemné vždy, když se vám věnuje zkušený profesionál. Proto jsou obecně masáže považovány za jednu z nejpůsobivějších relaxačních technik. Erotické masáže se nás snaží přesvědčit o tom, že existuje ještě vyšší stupeň, vyšší žebříček, na který můžete vystoupat, a dívka, co se vám líbí, bude ve vaší nejtěsnější blízkosti. Nepodceňujte ani podpůrné techniky, jimiž jsou lávové kameny, lap dance či společná koupel ve vířivé lázni, která vás může příjemně naladit a uvolnit. A můžete zkusit i něco neobvyklého, třeba footjob, jehož průběh i samotný závěr vás příjemně překvapí.

Orgasmů kolik chcete – jste-li dobře naladěni a v dobré kondici, kterou podpoříte vhodnou stravou, kvalitním spánkem a vydatným odpočinkem, pozitivními myšlenkami a celkově přijatelným životním stylem, může se vám stát, že dosáhnete vícenásobného orgasmu. Tato snová představa není ve skutečnosti tak nereálná a dobře prováděná erotická masáž vám ji může vyplnit. Zapomeňte však na alkohol, nikotin a drogy (včetně kofeinu a lehčích drog) a na přemíru bílého cukru.