Stáhnout video he hračka


Líbí se Vám na youtube nějaké video, hudební klip a vy nevíte, jak si ho stáhnout do svého počítače? Nemusíte se obávat, není to nic složitého.

Youtube patří mezi velmi oblíbené platformy s videi. Ty se netýkají pouze hudební produkce, ale naleznete zde videa z cestování, různé návody – šití, malování, líčení, úpravy bytu, beauty videa, různá hráčská videa nebo dokonce celé filmy českých i zahraničních režisérů. Než bychom vyjmenovali, co vše lze na youtube najít, zabralo by nám to velmi mnoho času, proto bylo uvedené jen to, co se nejčastěji vyhledává. Youtube má i jednu velkou výhodu, když jste registrovaní můžete na youtube sami vkládat své video a tím je zpřístupnit všem sledujícím na celém světě. Nebo si ho tam nahrát a nechat skryté do té doby, než sami uznáte za vhodné, že je čas ho zveřejnit. Jak stáhnout youtube video?

video

Chci si stáhnout video

Občas se může stát, že se Vám na youtube tak velmi líbí video, že byste jej chtěli stáhnout do svého počítače, notebooku, telefonu nebo třeba tabletu. Možná jste někdy uvažovali, jestli je to vůbec možné. Máme pro Vás dobrou zprávu. Lze to a není to dokonce nic složitého. A jak to tedy funguje? Pouze si stačí vyhledat video na youtube, které byste chtěli stáhnout, zkopírovat si URL adresu a poté máte dvě možnosti.

youtube

Můžete si stáhnout do svého zařízení program, který Vám toto video na základě URL adresy do zařízení stáhne. Pokud si ovšem nechcete stahovat další program, který vám zabere místo ve zařízení stačí na webu vyhledat stránky, které tuto službu udělají taky. Stačí do vyhledavače zadat stažení videa youtube a naběhne vám spousta stránek z kterých můžete vybírat. Pouze poté otevřete dané stránky, vložíte URL adresu na místo tomu určené a umístěné a dáte stáhnout. Během pár minut máte video ve svém zařízení. Že je to brnkačka a zvládnete to levou zadní? My Vám to přece říkali.