Výhodná půjčka je ta, kterou získáte i v krizové situaci

Získat záznam v registru může být snazší, než se domníváte. Nikdy proto neříkejte nikdy, protože nevíte, zda to nejste právě vy, kdo bude mít brzy tuto potíž. Stačí, když se opozdí vaše platba za energie anebo za telefon a nepříjemný záznam je na světě. Stačí zkrátka málo a nemusíte být vůbec notorickým neplatičem, aby vás něco podobného potkalo.

kalkulačka

Zásadní proto je, aby měl člověk v takových kritických chvílích po ruce vhodné řešení. A takovým pravým řešením v pravé a v naléhavé situaci se může stát třeba nebankovní hypotéka bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteky_bez_registru/, kterou si sjednáte v nebankovní společnosti. A právě to je rysem dobré nebankovní společnosti – můžete si zde půjčit peníze i v krizové situaci, kdy vás každá banka odmítne.

A buďte si jisti tím, že pokud jde o záznam v bankovním či v nebankovním registru, tak to je právě ta situace, kdy v každé klasické bance přejdete okamžitě na seznam rizikových klientů, ze kterého se nedostanete dříve, než bude váš záznam v registru vymazán, což bude trvat minimálně pět let, a až po této lhůtě budete moci požádat o jeho vymazání. A kdo z nás si může dovolit čekat dlouhých pět let na to, než si bude konečně moci opět půjčit peníze?

Tak na to nemá čas opravdu nikdo! A právě proto je tím nejlepším možným řešením zmíněná nebankovní hypotéka bez nahlížení do registru, která vás sice bude stát o něco vyšší úrok, ale na druhou stranu získáte potřebné peníze ihned, takže vám po celou tu dobu, kdy byste čekali na bankovní půjčku, mohou půjčené nebankovní peníze vydělávat. A to je výhodné!

kufr peněz

Navíc, pokud bude váš záznam z registru posléze smazán, tak si můžete následně vyřídit bankovní půjčku, se kterou budete tu nebankovní refinancovat, takže ze dne na den získáte ještě výhodnější podmínky a ještě výhodnější úrok.