Jak být štíhlá?

Štíhlá a hubená postava je snem každé mladé dívky a i dospělé ženy. Nicméně jsou to právě mladé ženy, které pro štíhlou a krásnou postavu jsou schopné udělat podstatně šílenější věci. Nicméně některé způsoby pro dosažení hubené postavy nejsou zdravé a správné. Díky některým metodám si můžete pěkně zavařit a mohou vám pěkně poškodit zdraví. Jaké to tedy jsou a kterým metodám hubnutí se stoprocentně vyhnout? Pokud tedy nemáte v těchto věcech jasno, pokračujte ve čtení. Vysvětlíme vám základní principy fungování hubnutí.

zdravé jídlo

V první řadě byste si měli vypočítat své BMI. BMI výpočet slouží k zjištění správné hmotnosti. Díky tomuto snadnému a rychlému výpočtu snadno zjistíte, zda máte s hmotností problém, nebo ne. Pakliže vám vyjde výsledek, který je naprosto v normě, určitě byste se měli na nějaké drastické hubnutí vykašlat. Pravděpodobně jste jen – jako naprostá většina žen – přehnaně kritická.

dietní jídlo

Pokud vám však vyjde výsledek, se kterým nejste příliš spokojená, je na čase se pustit do práce a začít shazovat zdravě a přirozeně! Určitě byste měli začít úpravou jídelníčku. Myslete na to, že hladovění není klíč ke štíhlé postavě. Jíst se musí a dokonce se musí jíst i hodně, jen musíte vědět co správného jíst abyste nepřibírali. Také musíte mít na vědomí, že je nutné jíst pravidelně. Určitě je velkou chybou začít se večer před spaním přejídat. S takovou žádné hezké postavy nedosáhnete.

Dalším způsobem jak dosáhnout zdravé a štíhlé postavy, je začít cvičit. Pokud to není nic pro vás, začněte určitě s rychlejšími procházkami. Postupem času se propracujete k běhání. A je to právě běh a chůze, díky čemu lez dosáhnout hezké a vyvážené postavy. Pohyb je nejpřirozenějším pohybem těla a lez pomocí něj dosáhnout opravdu hezkých výsledků.

Kombinací správného jídla a pohybu dosáhnete opravdu skvělých výsledků.