Zdravé a hezké zuby


Na vzhledu zubů rozhodně záleží, protože pěkný úsměv dělá opravdu divy. Při nějakých problémech či nedokonalostech pomůže estetická stomatologie.

Zdravé a hezké zuby

Nejde to bez práce

Dospělé zuby máme jenom jedny, takže je skutečně zapotřebí se o ně starat, aby byli zdravé, protože problémy s nimi nebývají nic příjemného, a ještě k tomu se s nimi pojí bolest, takže jistě chcete těmto problémům předcházet. Základem, který jistě nemusíme opakovat je pravidelné a správné čištění. Dnes má mnoho lidí elektrické kartáčky, protože pro běžného uživatele jsou zkrátka pohodlnější. Je však dobré se poradit se svým lékařem, protože některé můžou poškozovat dásně.

zdravé zuby

Obyčejný kartáček s pastou je však při zubní péči málo, protože potřebujeme i další vybavení. Rizikové jsou totiž mezizubní prostory, kde zůstávají zbytky jídla, z čehož může vznikat zubní kaz. Proto musíme použít mezizubní kartáčky či nit, aby bylo zajištěno vyčištění těchto prostorů. Co se týče barvy zubů, tak na ni má vliv genetika, jídlo a pití. Po pravidelném pití černého čaje se dá očekávat, že naše zuby budou o něco tmavší než normálně, takže je dobré klást na čištění ještě větší důraz.

Péče odborníků

Úsměv má skutečně velkou sílu, protože s ním můžeme někomu zlepšit den a sami mít tak lepší náladu. Celkově má na okolí pozitivní vliv, takže je to rozhodně velké plus. Můžeme mít však se zuby nějakou nedokonalost, kdy úsměv není úplně podle našich představ. Nemusíte se s tím vůbec trápit, protože estetická stomatologie Praha Clinicplus.cz toho v dnešní době dokáže opravdu spoustu. Zuby můžou mít různé vady jako netypický tvar, trhliny, zažloutnutí a další.

krásný úsměv

Proto má tato stomatologie spousty různých metod, které ve finále zajistí, že náš úsměv bude skutečně nádherný a bílý. Jestliže máte zuby jenom tmavší, tak je tu speciální strojní bělení, které zajistí hezky bílou barvu. Při správném čištění si ji můžeme udržet. Při závažnějších problémech jsou tu fazety, které vypadají jako skutečné zuby, a to i tvarem. Stačí sem zajít a profesionálové Vám pomůžou, jak nejlépe umí. Takto docílíme skutečně nádherných zubů.