Móda a její druhy

Gotic a Metal
Černá, šedá prostě hlavně tmavá! Jaký je rozdíl mezi těmito pojmy? U obou se sice vyskytují tmavé barvy a nevšední doplňky, ale je mezi nimi zásadní rozdíl.
Metalový je tak trochu motorkářský. Najdeme zde trika s různými kapely, kožené bundy, cvočky, vysoké boty a potrhané kalhoty. Slečny si často malují tmavé oči a výrazné rty.
Gothic je častější u dívek než u chlapců. Na první pohled vypadá jako staromódní oblečení, podobné jako nosí Adamsova rodina. Dlouhé tmavé šaty s límečkem, černé deštníky nebo slunečníky a korzety. Černá barva se nejčastěji kombinuje s červenou. U mužů si můžeme všimnout dlouhých kabátků a klobouků.
holka ve svetru
Hipsteři
Dnes velmi oblíbený styl, takového pohodlného intelektuála, kterému zdánlivě nezáleží na tom, co si oblékne. Opak je ale pravdou, hipsteři bývají velice vybíraví, co se oblečení týče a svůj vzhled “intelektuála” se nebojí doplnit například nedioptrickými brýlemi.
Jak se mám obléknout, když chci být hipster? Vezměte si velký vytahaný svetr, který vypadá, jakože byl dlouho na půdě.  Nebo velkou vytahanou košili. Určitě nic nezkazíte džíny a díry na kolenou jsou jen výhodou. Na hlavu čepici beany a je to! Muži si často nechávají narůst vousy nebo delší vlasy a ženy se krotí v malování.
Nadčasová klasika
Určitě nikdy nic nezkazíte černými šaty, perly, sakem, motýlkem nebo kravatou. Taková klasika prostě bude vždycky trendy, jen je dobré vychytat příležitost. Do kina s perly na krku chodit zrovna nemusíte.
tři dámy
Vintage styl
Je to tak, móda se vrací znovu a znovu, a to platí dvojnásobně co se vintage stylu týče. Představte si klasický čajový dýchánek a to, co byste si na něj oblékli a máte ideální vintage outfit! Roztomilé, možná trochu lolitovské šaty s límečkem, s květinovým nebo třeba beruškovským vzorem a k tomu podkolenky. Pro muže kšandy, společenské kalhoty a motýlek a je to. Všechny kusy oblečení bývají velmi kvalitně vyrobeny.